Завдяки пильності городян правоохоронці Бахмута виявили факт продажу алкоголю неповнолітньому та два факти зберігання самогону

17.09.2016


Ця інформація  була внесена до журналу Єдиного обліку звернень громадян про кримінальні правопорушення та інші події Бахмутського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області. Правоохоронці негайно відреагували на повідомлення та  провели оперативно-профілактичні заходи з метою виявлення торгівлі неліцензійним товаром та фактів торгівлі алкогольними та тютюновими виробами неповнолітнім.

Отримана через соціальні мережі інформація  підтвердилася – правоохоронці виявили та задокументували факт продажу 17-річному підлітку пива та коньяку. Реалізатора буде притягнуто до адміністративної відповідальності за за ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.  Санкція статті передбачає покаранння у вигляді штрафу від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також суб'єкт господарювання можебути покараний анулюванням ліцензії та штрафом. Тому  правоохоронці нагадують: відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів буде нести як продавець, так і власник торгівельного закладу.

Під час відпрацювання отриманої інформації дільничні інспектори поліції  в одному з мікрорайонів міста виявили одразу два факти виготовлення спиртних напоїв домашнього виготовлення, а саме самогону. Так, за місцем мешкання 39-річної бахмутчанки, правоохоронці виявили саморобний пристрій для виготовлення спиртних напоїв, а саме самогону,  а також 10 літрів готової продукції. Господарка  розповідає, що дійсно зберігала у власній оселі самогонний апарат для виготовлення міцних спиртних напоїв, але не для продажу, а для власних потреб.

Теж саме пояснила поліцейським і 79-річна пенсіонерка, у якої правоохоронці виявили 2,5 літри самогону.

Тож правоохоронці й обмежились складанням протоколу за ст. 176 «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі  виявлений самогонний апарат вилучено. Жінкам загрожує штраф від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці дякують небайдужім громадянам за проявлену пильність. Тому поліція  звертається до громадян з проханням повідомляти про відомі вам випадки правопорушень за телефоном спецлінії «102» або за номером 0504733055. 

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції