ПРАВООХОРОНЦІ БАХМУТА ВИЯВИЛИ ВЕЛИКУ ПАРТІЮ КОНОПЕЛЬ (ФОТО)

16.09.2016


Більш двох кілограмів сухих конопель, та 16 кущів культивованої коноплі було вилучено під час обшуку житла 37 – річного мешканця Сіверськ. Правопорушнику загрожує до 5 років позбавлення волі. Йому доведеться нести відповідальність відразу за двома статтями Кримінального кодексу України.

Під час перевірки оперативної інформації про те, що житель Сіверська раніш судимий за злочини, пов’язані з незаконним оборотом наркотичних засобів, вирощує коноплі, правоохоронці провели огляд його земельної ділянки, де виявили 16 кущів коноплі, які були ретельно окультивовані та политі.

Крім того, в приміщенні літньої кухні правоохоронці знайшли висушені та подрібнені коноплі. За попередніми оцінками, загальна вага виявленої речовини становить близько 2 кілограмів, що згідно чинного законодавства відноситься до великих розмірів. Також правоохоронцями було вилучено пристрій для куріння «дурману».

Порушник пояснив співробітникам поліції, що він тривалий час зловживає наркотичними засобами, тому, щоб не витрачати гроші, він вирішив сам посадити та виростити коноплі.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження - за ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України. Чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі на строк до 3 років.

Усе вилучене направлено на експертизу. Після отримання результатів буде вирішуватися питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції