Правоохоронці Костянтинівки провели відпрацювання міста

06.09.2016


На відпрацювання було задіяно 30 працівників особового складу Костянтинівського відділення поліції, які пройшли детальний інструктаж та отримали план-завдання. За результатами посиленої 10-годинної роботи правоохоронці перевірили 531 авто, було перевірено 7 власники зброї, у тому числі було внесено 97 осіб до бази.

Під час відпрацювання було виявлено декілька кримінальних правопорушень, а саме незаконне зберігання наркотичних засобів у 3 мешканців міста. За даними фактами відкрито 3 кримінальних провадження за ч.1 ст. 309 КК України

Під час відпрацювання розкрито 1 факт крадіжки, яка сталося нещодавня. Правопорушником виявився 25-ти річний місцевий.

Крім того виявлено мобільний телефон, який знаходиться в розшуку, у чоловіка 1983 року народження, та встановлено особу, яка знаходилась у розшуку. По всім виявленим фактам правоохоронцями проводяться перевірки та будуть прийняті рішення згідно діючого законодавства.

Такі відпрацювання спрямовані перш за все, на вилучення зброї та боєприпасів, виявлення та притягнення до відповідальності осіб, причетних до сепаратизму, розкриття і профілактику правопорушень різної категорії.

Костянтинівське відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції