Серед порушників - не тільки школярі, але й вчителі, що замовчували факти цькування поміж учнів. Аби запобігти булінгу та захистити дітей, поліцейські розпочали просвітницьку кампанію для школярів, батьків та педагогів. Захід об’єднав поліцію і молодь зі Сходу та Заходу України.

Костянтинівським ВП Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області встановлюється місцезнаходження безвісті зниклої гр. Лисенко Ольги Павлівни 13.03.1982 р.н., яка 15.09.2019 року пішла з дому та до теперішнього часу не повернулась.

Сьогодні жителі та гості міста прийшли до братської могили жертв фашизму аби вшанувати пам'ять загиблих людей тієї страшної війни.

Чоловік зберігав вибухонебезпечні предмети за місцем свого мешкання. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

Бойову гранату тримав у себе автівці 26 – річний чоловік. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

В 2014 році учасник незаконних збройних формувань чергував на блокпосту на околиці міста. Скористатися наданим державою шансом звільнитися від покарання чоловік вирішив після того, як прочитав в ЗМІ про аналогічні історії колишніх найманців, що повернулися до нормального життя.

Сюжети про роботу поліції регіону

Наряд групи реагування поліції зупинив автівку поблизу міста Соледар. Попередньо керманич перебував у стані сп’яніння.

Торецьке відділення поліції відчинив свої двері для учнів ЗЗСО І-ІІІ ст. №3. Діти ознайомилися з організацією діяльності відділення, завданнями, які виконує поліція, та особливостями роботи секторів.

«З Вашого банківського рахунку намагалися перевести гроші» - за такою легендою діяли шахраї, ошукуючи чоловіка з Бахмута. Наразі правоохоронці встановлюють особи «помічників», яким тепер самим загрожує кримінальна відповідальність.

Первинна профспілка та керівництво поліції Костянтинівки зробили для робітників та їхніх родин справжній подарунок-сюрприз, організувавши поїздку на сучасні дитячі атракціони.

20 вересня 2019 року о 11.00 годині помічник начальника ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Олег Михайлович Ягольник проведе виїзний прийом громадян в м. Костянтинівка.

Поліцейські завдяки потужним превентивним заходам забезпечили охорону свята та не допустили грубих порушень громадського порядку. На забезпечення безпеки було задіяно увесь особовий склад поліції та додані сили.

Костянтинівські поліцейські спільно з місцевим бюро правової допомоги та громадськими організаціями провели для батьків і дітей міста інформаційну кампанію "Відповідальне батьківство"

Близько 1000 правоохоронців забезпечуватимуть охорону публічного порядку у всіх населених пунктах регіону. Протидія вуличній злочинності та миттєве реагування на всі повідомлення громадян залишаються головними завданнями поліцейських.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції