З 29 липня по 1 серпня поліція Донеччини провела у місті чотириденну операцію з безпеки дорожнього руху. Понад 60 порушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Детективи слідчого управління та працівники управління міграційної поліції Донецької області під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури заочно притягують до відповідальності так званого суддю незаконно створеного «Верховного суду ДНР». Поліцейські зібрали неспростовні докази причетності фігуранта у незаконному засудженні громадянки України.

Під час святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України підрозділи системи МВС працюватимуть у посиленому режимі, аби забезпечити комфортне безпекове середовище для громадян, керівництва держави та гостей. На базі Національної поліції працюватиме міжвідомчий ситуаційний центр, який у режимі 24/7 забезпечить координацію роботи Державної прикордонної служби, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби та Національної гвардії.

З 2 до 16 серпня триває набір на 6 вакантних посад в Бахмутському районному відділу поліції.

Мета акції - підвищити рівень інформованості про проблему торгівлі людьми, а також звернути увагу на те, що потрібно зробити, щоб убезпечити себе або своїх близьких від небажаних наслідків.

Сюжети про роботу поліції регіону

Про це 30 липня повідомив начальник Департаменту міграційної поліції НПУ Сергій Пантелеєв під час пресбрифінгу в інформаційному агентстві Укрінформ на тему: «Протидія торгівлі людьми: співпраця правоохоронних органів, держустанов та громадських організацій», приуроченому до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Йдеться про протидію торгівлі людьми в умовах адміністративно-територіальної реформи в Україні. Методичні рекомендації, розроблені Координатором проектів ОБСЄ в Україні, представили сьогодні, 30 липня, до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Поліція притягує до відповідальності трьох чоловіків, які, перебуваючи під вартою, займалися телефонним шахрайством. Зловмисники виманювали в українців гроші за неіснуючі товари та послуги з міжміської доставки вантажів. Аби втримати клієнтів «на гачку», шахраї навіть імітували перебування машини в дорозі за допомогою акторських здібностей та звукових записів.

Про це йшлося під час зустрічі начальника поліції Донецької області Миколи Семенишина та представників Товариства червоного Хреста України. Зокрема планується, що 120 поліцейських та рятувальників опанують навички надання психологічної допомоги людям в кризовій ситуації. Крім того, генерал зустрівся з керівниками Представництва Європейського Союзу та Програми ООН із відновлення та розбудови миру, у ході якої учасники обговорили реалізацію спільних проєктів з безпеки громад.

З метою запобігання зростанню крадіжок, скоєних у громадських місцях, управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Донецькій області були розроблені інформаційні буклети. Ці листівки вкотре були розповсюджені правоохоронцями серед мешканців Торецька.

29 липня, напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відбулась презентація документального аудіосеріалу «Зі мною це не станеться». Проєкт застерігатиме та попереджатиме українців про проблему сучасного рабства, випадки якого продовжують стрімко зростати в Україні та світі.

Дві тисячі офіцерів пройдуть спеціальну підготовку та заступлять на службу в об’єднані територіальні громади по всій території України. Про це сьогодні, 29 липня, повідомив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський під час Спільного засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України та Національної ради реформ.

На Донеччині тривають активні заходи з протидії наркозлочинності. Аби запобігти незаконному обігу наркотиків, в рамках сезонної операції поліцейські ліквідують наркосировину ще на стадіїї її росту.

Посадовець вимагав та одержав неправомірну вигоду від підприємця за укладання договорів на постачання товарів та підряду з виконання будівельних робіт для міської ради. Сума «відкату», яку встановив правопорушник, сягала 20% від вартості укладених договорів.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції