Поліція Донеччини інформує про те, які права має громадянин, якщо він є затриманим, свідком злочину або постраждалим від домашнього насильства.

За ініціативою поліції Бахмута сьогодні з ранку розпочались спортивні заходи присвячені Дню захисника України. В рамках проведення спортивного дня відбувся забіг на стадіоні «Металург» серед усіх бажаючих.

Нічого не підозрюючи, літній чоловік впустив у квартиру невідому жінку, яка представилась працівником комунальної служби. Мешканець Часів Яра повірив, що вона прийшла перевірити лічильник, натомість зловмисниця викрала в нього дев’ять тисяч гривень.

У ході операції виявлено близько 358 мільйонів рослин маку та конопель, які вирощувались на площі понад 375 га.

З нагоди святкування державного свята Дня захисника України, діти молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських» та школярі навчально- виховного комплексу № 11 міста Бахмут разом зі своїми вчителями та батьками привітали зі святом місцевих правоохоронців та подарували їм святковий концерт, листівки та плакати виготовлені власними руками.

Аби не наражати себе та своїх близьких на небезпеку, в рамках превентивних заходів громадяни принесли до поліції Бахмута 6 одиниць зброї, 7 снарядів, гранату, міну та 4686 набоїв.

В результаті проведених заходів поліцейські виявили 327 факти порушень правил дорожнього руху, із них задокументовано: 16 – керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, 33 –керування без документів.

У вівторок, 15 жовтня, відбудеться брифінг щодо результатів роботи поліції Донецької області за 9 місяців поточного року.

Що таке патріотизм та чому потрібно любити та захищати рідну країну – це стало головною темою обговорення під час зустрічі зі школярами навчальних закладів Торецька.

З метою профорієнтації та виховання патріотизму у молодого покоління співробітники поліції Торецька влаштували для школярів «День відкритих дверей». До правоохоронців завітали учні та вчителі загальноосвітньої школи №5.

Нещодавно лігівці та учні навчально-виховного закладу № 11 м. Бахмут провели уроки доброти на підтримку безпритульних тварин .

Старший інспектор ювенальної превенції поліції Бахмута Дмитро Пономаренко спільно з прокурором Ганною Сагайдачною зустрілися із учнями місцевого ліцею й розповіли, як держава захищає своїх неповнолітніх громадян та яка відповідальність передбачена за скоєння правопорушень неповнолітніми та у відношенні них.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції