Однією з найбільш серйозних небезпек, що постійно підстерігає дітей і підлітків, особливо в міських умовах, може бути зустріч із небезпечними незнайомцями - людьми схильними до злочинних дій, психічно неврівноваженими, а також тими, хто перебуває в наркотичному чи алкогольному сп’янінні.

Заступники начальника поліції Бахмута зустрілися з курсантами, які проходять перед випускну практику у Бахмутському районному відділі поліції та молодими фахівцями і їх наставниками. Керівництво підрозділу допомагає молоді успішно пройти адаптацію на робочому місці та не допустити порушення дисципліни та законності в підрозділі.

Так, сьогодні ювенальні інспектори Торецька відвідали місцеву школу. Під час візиту інспектор ювенальної превенції Іван Колмиков долучився до проведення он-лайн уроку з учнями 7А класу зазначеного закладу освіти.

За прогнозами Гідромецентру, ввечері 21 січня на території Донецької області очікується туман, з видимістю 200-500 м.

Скривавлене тіло невідомого чоловіка виявили поблизу центрального ринку міста. А вже наступного дня підозрювані надавали свідчення у відділі поліції – результат чіткої оперативної комбінації оперативників карного розшуку Бахмута.

Аферисти на вулиці пропонують встановити сучасні вікна в оселі по нижчим цінам. Саме на такий «гачок» шахрая потрапила бахмутчанка та втратила 10200 гривень. Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Поліцією Бахмута розшукується безвісно зниклий Ватулін Олександр Васильович, 10.08.1973 року народження.

До Бахмутської поліції надійшло повідомлення, від співробітника слідчого ізолятора, про злочинну знахідку у передачі для двох утримуваних. При огляді пакунків працівники СІЗО виявили вироби з наркотичним вмістом.

Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, що здатні за певних умов вибухати.

Дільничний офіцер відділення поліції отримав інформацію про те, що невідома жінка на центральному ринку Торецька, займається господарською діяльностію, щодо якої є спеціальна заборона, встановлена законом.

Днями у вечірній час працівниками поліції спільно з представниками міського відділу держпродспоживчслужби та представниками громадського формування з охорони громадського порядку «Захисники міста Торецька» було проведено спільній рейд по суб’єктах господарювання міста, які надають послуги з громадського харчування.

Про це заступниця міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук повідомила під час конференції з питань безпеки людини в онлайн-просторі «Міжнародна конференція «Безпечний онлайн 2020: Сучасні виклики».

Суттєве зниження температури вже накрило Донеччину. Синоптики прогнозують найближчими днями зниження температури до мінус 20 градусів.

Хочеш першим дізнаватися достовірні та гарячі новини з офіційного джерела? Тоді заходь на інформаційні інтернет-платформи поліції. Читай та дивись новини там, де тобі зручно.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції