У березні-квітні 2018 року на кладовищах с. Щербинівка, були виявлені пошкодження декількох могил. Потерпілі скаржилися на те, що невідомі викрадають металеві пам’ятники та огорожу з місць поховання їхніх родичів.

Вихідні дні для поліцейських не завжди є днями відпочинку, бо кожного дня - і у будні, і в вихідні та свята - поліцейські стоять на стражі безпеки громадян. Учасники "Молодіжної Ліги майбутніх поліцейських" щиро намагаються допомагати своїм старшим товаришам-правоохоронцям.

З початку року співробітниками поліції було складено вже 16 адміністративних протоколи за ч. 2 ст. 156 Кодексу про адміністративні правопорушення "Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами".

Правове виховання дитини передбачає собою не лише бесіди та лекції, цей напрямок має найрізноманітніші засоби та види впливу на свідомість дитини. Поліцейські проводять з дітьми факультативи, класні години, флешмоби, квести та багато іншого.

Випуск від 21.04.2018 року

43-річний житель наближеного до Бахмуту селища закопав у землі 5 гранат та з півсотні набоїв до автоматичної зброї. Арсенал дістали співробітники місцевого карного розшуку. В регіоні триває операція «Зброя та вибухівка».

У зв'язку з травневими святами вся поліція Донецької області буде переведена на посилений режим роботи. Аби своєчасно попередити виникнення конфліктних ситуацій та правопорушень правоохоронці щодня відпрацьовують свої навички.

Вчора заступник начальника відділу відвідав дитячий шкільний концерт «Зоряне сяйво» у прифронтовому Миронівському, якій мав на меті відзначити найактивніший та самих талановитих дітей.

Офіцери поліції ювенальної превенції спілкуються з молодими правопорушниками кожен день – навіть якщо не виходять в рейди і нікого не затримують. Діти, які перебувають на профілактичному обліку в поліції, зобов'язані періодично приходити в відділ поліції, де поліцейські розмовляють з ними і роблять відмітку про те, що останнім часом їх підопічні нічого не накоїли.

Під пильним наглядом правоохоронців місця масового перебування громадян, вулиці, парки та сквери. Особлива увага – блокпостам та іншим стратегічно важливим об’єктам.

Заступник начальника поліції здійснив перевірку нарядів та постів на об’єктах життєдіяльності, які цілодобово несуть службу по охороні порядку. Мета – перевірити як здійснюється робота правоохоронців, вивчити настрої людей, виявити та усунути недоліки.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року на вулицях прифронтової області стало безпечніше. Ефективність роботи підрозділів превентивної діяльності, а також результати проекту «Безпечний будинок» та співпраці з громадськими формуваннями розглянув під час наради заступник начальника поліції Донецької області Павло Алексєєнко.

Костянтинівські лігівці впродовж двох тижнів провели разом з поліцейськими 4 рейди містом Костянтинівка по розповсюдженню пам’яток для населення про найпоширеніші хитрощі зловмисників, якими злочинці вимушують людей прощатися зі своїми заощадженнями. В листівках, які надаються громадянам, зазначені рекомендації, які уникнути шахрайських пасток.

Проект SOS:разом запобігти дитячому жебрацтву

Основи забезпечення права на захист поліцейськими довели до особового складу заступник директора Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас

При використанні матеріалу гіперпосилання на bahmut-police.dn.ua обов`язкове