16-річна дівчина була знайдена правоохоронцями вранці в одному з населених пунктів Бахмутського району. Після профілактичної бесіди дівчина була доставлена додому.

Чим небезпечний нетверезий водій автомобіля на дорозі? Час реакції водія після прийняття алкоголю зростає. Під впливом алкоголю порушується координація руху рук і ніг, втрачається здатність окомірного визначення відстані, з'являються безтурботність, зайва самовпевненість. Нетверезий водій неправильно сприймає навколишнє оточення, у нього притупляються почуття і звужується оглядовість. Так, якщо у тверезого і здорового водія оглядовість становить близько 150 °, то у нетверезого може знижуватися до 40 °.

Із розвитком електронних технологій, зловмисники навчилися «обчищати» банківські картки громадян шахрайським схемами. Правоохоронці Бахмута вкотре звертаються до жителів, будьте обачними, не робіть жодних поспішних рішень, це допоможе зберегти ваші кошти. В разі якщо ви стали жертво шахраїв негайно звертайтеся до найближчого відділення поліції чи телефонуйте до поліції за телефоном «102».

Сьогодні близько 7.20 надійшло анонімне повідомлення, що через 30 хвилин у приміщенні ОВК пролунає вибух. На місці працювали поліцейські, вибухотехники, кінологи та рятувальники. Вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Поліцейські продовжують нести службу у посиленому режимі для забезпечення безпеки

Ситуація у день голосування контрольована, поліцейські попередили спробу заїзду в область автобусів з 600 особами, які не могли пояснити мету свого перебування. Про це повідомив сьогодні, 21 липня, заступник начальника поліції Донецької області Павло Алєксєєнко під час брифінгу в громадському прес-центрі «День виборів» в Краматорську.

З них 6 - незаконне використання виборчого бюлетеню, 3 – перешкоджання здійсненню виборчого права, а також підробка документів та загроза теракту.

Зокрема, всі виборчі дільниці перебувають під охороною. Для оперативного реагування на порушення у виборчій сфері у регіони прибули зведені загони авіапідтримки. Про це сьогодні, 21 липня, йшлося на координаційній нараді за участі керівників всій підрозділів системи МВС. Захід відбувся під головуванням першого заступника міністра внутрішніх спав Сергія Ярового та за участі Голови Нацполіції Сергія Князєва.

Станом на 11 годину два порушення виборчого законодавства зареєстровано у прифронтовому Зайцевому, інші – розслідують слідчі Селидового, Бахмута та Торецька, у якому нібито замінували 14 виборчих дільниць.

У Бахмуті та районі 113 дільничних комісій розпочали роботу вчасно та без порушень. На дільницях задіяні більше 200 правоохоронців.

Поліцейські обстежили територію, вибухонебезпечних предметів не виявлено. Пункт перетину працює у штатному режимі.

Журналіст одного з видань виявила можливе порушення виборчого законодавства та звернулася з відповідною заявою до територіального підрозділу поліції.

Відповідно до ст. 70 Закону України «Про вибори народних депутатів України» передвиборна агітація закінчується о 24-й годині останньої п'ятниці перед днем голосування. Відтак передвиборна агітація напередодні та в день голосування забороняється. За порушення цих обмежень передбачена відповідальність згідно Кодексу України про адміністративні порушення у вигляді накладення штрафу.

Для більшості людей слово літо пов’язане з плаванням, купанням, нирянням та іншими розвагами на воді. Але вода несе в собі певну небезпеку.

21 липня в Краматорську у рамках роботи громадського прес-центру відбудеться брифінг начальника Головного управління Нацполіції в Донецькій області Миколи Семенишина щодо роботи поліції під час позачергових парламентських виборів.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції